Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.


Zdeněk Vácha

o firmě

Proč spolupracovat s námi


Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost v oboru. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Truhlářskou dílnu dnes provozujeme v pronajatých prostorech u pana Drse v Želči. Zde je možné se přijet podívat v jakých podmínkách a na jakých zařízeních nábytek vyrabíme a v jaké kvalitě. Máme zde zřízenou i malou vzorkovnu, kde je možné se seznámi s používanými materiály.

Služby

Fotogalerie z výroby

Veškerý nábytek, který vyrábíme je osazen kvalitním nábytkovým kováním, převážně od firem Hettich a Blum, kde je poskytována celoživotní záruka kvality. V nabídce máme široký výběr materiálů od firem Egger, Kronospan, Kaindl, Glunz, Thermopal a dalších. Nebráníme se novým materiálům ani technologiím.

Vybrané
fotky z práce

Naši partneři